Drink bar na wesele

piaggio ape - o nas

Od pomysłu do realizacji. Historia Love Prosecco Vana rozpoczęła się w lutym 2019 roku, kiedy to kultowy, włoski Piaggio Ape trafił do Grudziądza gdzie został przywrócony do pełnej sprawności technicznej. Po kilku tygodniach prac blacharsko-lakierniczych wyruszył do Torunia na kolejny etap czyli zabudowę meblową. W maju kolejna wycieczka – tym razem Warszawa i montaż podzespołów by nalewać prosecco, wino białe i czerwone, piwo lub cydr. Kilka dni później pierwszy debiut w ogrodzie u znajomych, kiedy to popłynęły pierwsze bąbelki. I tak o to biały Prosecco Van wyruszył po Polsce, by zachwycać Gości na imprezach.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak, prosecco van jest niewielkich wymiarów (250 cm długi, 130 cm szeroki i 160 cm wysoki) i jeżeli na sala ma odpowiednio szerokie wejście to spokojnie wjedziemy nim do środka. Kilka schodów również nie będzie kłopotem, mamy najazdy.

Tak, jesteśmy z Grudziądza (kujawsko-pomorskie) ale możemy dojechać w każdy zakątek Polski 🙂

Awaryjnie mamy ze sobą drugą beczkę i dodatkowe 160 kieliszków. Podpinamy ją oczywiście za zgodą osoby zamawiającej.

Przyjeżdżamy na miejsce imprezy wcześniej, by na godzinę przed planowanym rozpoczęciem być już gotowym. Czas liczony jest od pierwszego nalania kieliszka.

Wymagamy dostęp do standardowego gniazdka prądu w odległości nie większej niż 50m.

Doskonale wiemy, że organizacja wesela wymaga od narzeczonych wiele pracy oraz nerwów związanych ze wszystkimi obowiązkami jakie na nich czekają. W związku z tym, chcąc maksymalnie ułatwić Klientom korzystanie z naszych usług – uruchomiony został mobilny drink bar.

Love prosecco van to firma, która powstała z myślą o osobach, które szukają niecodziennych atrakcji na swoją imprezę. Nasz mobilny drink bar na wesele mieści się w małym włoskim vanie – Piaggio Ape, który został w tym celu specjalnie odrestaurowany. Niewielkie rozmiary (250x130x160 cm) pojazdu sprawiają, że bez trudu zmieści się nie tylko w plenerze, ale także na sali. Co więcej, mimo tego, że naszą siedzibę mamy w Grudziądzu to usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Drink bar na wesele – oferta

Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, dlatego też oferujemy cztery różnorodne pakiety – Love Classic, AperoLove, CocktaiLovers oraz Deep of Love. Pierwszy z nich obejmuje 4-godzinną obsługę oraz jeden 20L keg wina musującego frizzante, który wystarcza na około 160 kieliszków. Dodatkowo w ramach tego pakietu oprócz drink baru na weselu zapewniamy także strefę relaksu, dekorację vana, a także darmowy dojazd do 50 km.

Aperolove, jak sama nazwa wskazuje został dodatkowo wzbogacony o koktajle z Aperol Spritz, wydłużony został również czas świadczenia usługi – która w tym pakiecie wynosi 5 godzin. W ramach oferty Cocktailovers poza winem musującym zapewniamy także trzy rodzaje koktajli, które przyrządzamy dla gości. Do wyboru jest Aperol Spritz, Bellini, Hugo oraz Mimosa. Dodatkowo gwarantujemy także strefę relaksu w postaci leżaków i stolików. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy pakiet Deep of Love, w ramach którego nasze usługi realizujemy przez 6 godzin. Dodatkowo, poza beczką włoskiego wina musującego frizzante zapewniamy także 20 L keg z białym lub różowym winem.

Z myślą o Klientach

Nie lubimy się ograniczać, dlatego drink bar na wesele można dodatkowo wzbogacić o opcje dostępne w ofercie. Znajdziecie wśród nich między innymi lemoniady owocowe, syropy smakowe, watę cukrową, jadalne brokaty, a także piwo czy prosecco bezalkoholowe.

Niepowtarzalny drink bar na wesele

Dziś możemy dzielić się naszą pasją z mnóstwem osób, które spotykamy na przyjęciach. Wielką radością i dumą jest dla nas uczestniczenie w najważniejszym dniu wielu Młodych Par, które zaufały nam i postanowiły włączyć nas w swoją imprezę. Drink bar na wesele to świetny pomysł na urozmaicenie zabawy, to więcej niż atrakcja i wyborny alkohol. Nadaje włoskiego klimatu, roztacza romantyczną atmosferę i zachęca, aby poczuć się swobodnie przy kieliszku najlepszego prosecco. Doświadczenie pozwala nam na stałe rozwijanie naszej oferty, odpowiadanie na potrzeby klientów, poszerzanie o kolejne ciekawe opcje, dzięki czemu coraz więcej osób zaprasza drink bar na wesele swoje lub bliskich sobie osób.

Nasza praca to możliwość poznawania nowych osób, ale również bycie świadkiem niezwykłych momentów. Drink bar na wesele to świetna inwestycja, ponieważ tworzy unikatowy klimat, spełnia oczekiwania pary młodej oraz gości, a to zawsze było naszym celem. Od naszego debiutu minęło już trochę czasu i dziś możemy dawać naszym klientom jeszcze więcej prosecco z pięknego vana w romantycznej scenerii.